- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SiT8208Ax Datasheet.pdfDalší související dokumenty
Manufacturing Notes for SiTime Products.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.375 | $1.38 |
Technické specifikace SIT8208AC-21-18S-33.333330
Technické specifikace SiTime - SIT8208AC-21-18S-33.333330, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako SiTime - SIT8208AC-21-18S-33.333330
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Napětí - Supply | 1.8V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | SiT8208 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Strip |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Funkce | Standby (Power Down) |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm |
| Frekvence | 33.33333 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 31mA |
| Základní rezonátor | MEMS |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako SiTime SIT8208AC-21-18S-33.333330.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SIT8208AC-21-18S-33.333330X | SIT8208AC-21-18S-33.333330T | SIT8208AC-21-18S-33.333330Y | SIT8208AC-21-18S-33.333300 |
| Výrobce | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Série | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SIT8208AC-21-18S-33.333330 PDF a dokumentaci SiTime pro SIT8208AC-21-18S-33.333330 - SiTime.
SIT8208AC-21-18S-33.333000XSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333300XSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333000TSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333300TSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.600000YSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.600000XSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333330YSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333330XSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333000YSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.600000TSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333330TSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-35.840000TSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.330000YSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
SIT8208AC-21-18S-33.333300YSiTime-20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.