- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Další související dokumenty
Photo-electric sensors OsiSense XU.pdfDatasheets
XUFN01321.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $60.03 | $60.03 |
Technické specifikace XUFN01321
Technické specifikace Schneider Electric - XUFN01321, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Schneider Electric - XUFN01321
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Schneider Electric |
| Napětí - Supply | - |
| Série | XU |
| Sensing Method | Diffuse |
| snímací vzdálenost | 0.709" (18mm) |
| Doba odezvy | - |
| Balík | Box |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 60°C |
| Zdroj světla | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP64 |
| Metoda připojení | Cable |
| Délka kabelu | 78.74" (2m) |
| Typ úpravy | - |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Schneider Electric XUFN01321.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | XUFN01331 | XUFN05321 | XUFN2P01L2 | XUFN12301L10 |
| Výrobce | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric |
| Délka kabelu | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Zdroj světla | - | - | - | - |
| Metoda připojení | - | - | - | - |
| Sensing Method | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| snímací vzdálenost | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Typ úpravy | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy XUFN01321 PDF a dokumentaci Schneider Electric pro XUFN01321 - Schneider Electric.
XUF232-512-FB324-I40XMOSIC MCU 32BIT 2MB FLASH 324FBGA
XUF232-512-FB324-C40XMOSIC MCU 32BIT 2MB FLASH 324FBGA
XUFZ04Schneider ElectricPHOTOELECTRIC SENSOR CLA 900MM
XUFN12301L10Schneider ElectricPHOTOELECTRIC SENSOR CABLE 2M +O
XUFN02323Schneider ElectricPHOTOELECTRIC SENSOR CABLE 2M +O
XUFN2P01L2Schneider ElectricPHOTOELECTRIC SENSORALIFIER 95MM
XUFN01331Schneider ElectricPHOTOELECTRIC SENSORS XU, PLASTIVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.