- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfDatasheets
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.68 | $0.68 |
Technické specifikace HMTSW-102-22-S-S-290
Technické specifikace Samtec Inc. - HMTSW-102-22-S-S-290, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - HMTSW-102-22-S-S-290
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | Flex Stack, HMTSW |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.630" (16.00mm) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 2 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.100" (2.54mm) |
| Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.240" (6.10mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.290" (7.37mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | HMTSW-102 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. HMTSW-102-22-S-S-290.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HMTSW-102-22-S-S-260 | HMTSW-102-22-S-S-120-NA | HMTSW-102-22-S-S-280 | HMTSW-102-22-S-S-405 |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Plátování | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy HMTSW-102-22-S-S-290 PDF a dokumentaci Samtec Inc. pro HMTSW-102-22-S-S-290 - Samtec Inc..
HMTSW-102-22-S-T-440Samtec Inc.CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
HMTSW-102-22-LM-D-290-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-440Samtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-LM-D-290-NASamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-280Samtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-LM-S-400Samtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-318-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-LM-S-430Samtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-405Samtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-T-D-400Samtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-400Samtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-T-D-315-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
HMTSW-102-22-T-D-493Samtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-D-230-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
HMTSW-102-22-T-D-240-NASamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-110-RESamtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-120-NASamtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
HMTSW-102-22-S-S-260Samtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.