- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.95 | $1.95 |
Technické specifikace DW-10-08-L-D-320
Technické specifikace Samtec, Inc. - DW-10-08-L-D-320, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec, Inc. - DW-10-08-L-D-320
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Ukončení | Solder |
| Série | Flex Stack, DW |
| řádek Rozteč | 0.100" (2.54mm) |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Obal | Tube |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 20 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Délka - Výška zásobníku | 0.320" (8.128mm) |
| Délka - Post (páření) | 0.100" (2.540mm) |
| Délka - Celkový kolík | 0.530" (13.462mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | 20 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post (páření) | Gold |
| Barva | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec, Inc. DW-10-08-L-D-320.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DW-10-08-L-D-310 | DW-10-08-L-D-290 | DW-10-08-L-D-420 | DW-10-08-L-D-300 |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec, Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Kontakt Finish - Post (páření) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Délka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Délka - Výška zásobníku | - | - | - | - |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
| Délka - Celkový kolík | - | - | - | - |
| Detailní popis | - | - | - | - |
| Obal | - | - | - | - |
| Výrobní standardní doba výroby | - | - | - | - |
| řádek Rozteč | - | - | - | - |
| Délka - Tail | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy DW-10-08-L-D-320 PDF a dokumentaci Samtec, Inc. pro DW-10-08-L-D-320 - Samtec, Inc..
DW-10-08-L-Q-200Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-290Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-08-L-D-256Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-08-L-D-280Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-S-202Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-265Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-S-236Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-Q-400Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-S-225Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-420Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-S-200Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-08-L-S-210Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-260Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-400Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-255Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-08-L-D-300Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-272Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
DW-10-08-L-D-310Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/HVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.