- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.057 | $3.06 |
| 200+ | $1.221 | $244.20 |
| 600+ | $1.179 | $707.40 |
| 1200+ | $1.159 | $1,390.80 |
Technické specifikace 832-10-008-30-001191
Technické specifikace Preci-Dip - 832-10-008-30-001191, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Preci-Dip - 832-10-008-30-001191
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Preci-Dip |
| napìtí | 150VDC |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | 832 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Tube |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.110" (2.79mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Pick and Place |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Circular |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Délka kontaktu - párování | 0.141" (3.60mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Gold |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | 832-10 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Preci-Dip 832-10-008-30-001191.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 832-10-008-30-001101 | 832-10-008-20-001101 | 832-10-008-30-001000 | 832-10-010-10-001101 |
| Výrobce | Preci-Dip | Preci-Dip | Mill-Max Manufacturing Corp. | Preci-Dip |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
832-10-008-10-004000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SPRING TARGET 8POS PCB
832-10-010-10-004000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SPRING TARGET 10POS PCB
832-10-008-10-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SPRING TARGET 8POS PCB
832-10-010-10-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 10POS 2MM
832-10-010-10-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SPRING TARGET 10POS PCB
832-10-008-30-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER SMD 8POS 2MM
832-10-010-10-005000Mill-Max Manufacturing Corp.STANDARD PIN HEADER
832-10-008-20-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER R/A 8POS 2MM
832-10-008-30-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SPRING TARGET 8POS PCB
832-10-008-30-004000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SPRING TARGET 8POS PCBVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.