- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace C390PB
Technické specifikace Powerex Inc. - C390PB, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Powerex Inc. - C390PB
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Powerex, Inc. |
| Napětí - Na státu (VTM) (Max) | 2.4 V |
| Napětí - Off State | 1.2 kV |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 5 V |
| Dodavatel zařízení Package | Press-Pak (Pow-R-Disc) |
| Série | - |
| Typ SCR | Standard Recovery |
| Paket / krabice | B-PUK (TO-200AC) |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 700 A |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 450 A |
| Aktuální - Off státu (Max) | 45 mA |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 7600A, 8000A |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 150 mA |
| Číslo základního produktu | C390 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Powerex Inc. C390PB.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C390PBX555 | C390P | C390PC | C390MX555 |
| Výrobce | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Aktuální - Off státu (Max) | - | - | - | - |
| Typ SCR | - | - | - | - |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Off State | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Na státu (VTM) (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C390PB PDF a dokumentaci Powerex Inc. pro C390PB - Powerex Inc..
C390PPowerex Inc.SCR 1KV 700A PRESS-PAK
C390MX500Powerex Inc.SCR 600V 975A PRESS-PAK
C390PDPowerex, Inc.IGBT Module
C390PCPowerex Inc.SCR 1.3KV 700A PRESS-PAK
C390NPowerex Inc.SCR 800V 700A PRESS-PAK
C390MX550Powerex, Inc.IGBT Module
C390PMPowerex, Inc.IGBT Module
C390MPowerex Inc.SCR 600V 700A PRESS-PAK
C390PCX555Powerex, Inc.IGBT Module
C390PNPowerex, Inc.IGBT Module
C390PBX555Powerex Inc.SCR 1.2KV 925A PRESS-PAK
C390MX555Powerex Inc.SCR 600V 925A PRESS-PAK
C390PAX555PRX/GEIGBT Module
C390NX555PRX/GEIGBT Module
C390PAPRX/GEIGBT Module
C390PX555PRX/GEIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.