- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
RYII & RYII Reflow Solderable.pdfDatasheets
RYII & RYII Reflow Solderable.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.227 | $1.23 |
| 200+ | $0.475 | $95.00 |
| 500+ | $0.458 | $229.00 |
| 1000+ | $0.45 | $450.00 |
Technické specifikace RY531005
Technické specifikace TE Connectivity Potter & Brumfield Relays - RY531005, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity Potter & Brumfield Relays - RY531005
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Potter & Brumfield Relays / TE Connectivity |
| styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 400VAC - Max |
| Série | RY, SCHRACK |
| Seal Hodnocení | Sealed - Flux Protection |
| Doba uvolnění | 5 ms |
| Typ relé | General Purpose |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 70°C |
| vypínací čas | 9 ms |
| Musí uvolnit napětí | 0.5 VDC |
| Musí provozovat napětí | 3.5 VDC |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | - |
| Kontakt Rating (aktuální) | 8 A |
| Materiál kontaktu | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktní formulář | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 112 Ohms |
| Izolace cívky | - |
| Coil Current | 44.6 mA |
| Číslo základního produktu | RY53 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RY531005.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RY531006 | RY530005 | RY531060 | RY531015 |
| Výrobce | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ relé | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Seal Hodnocení | - | - | - | - |
| Doba uvolnění | - | - | - | - |
| Musí provozovat napětí | - | - | - | - |
| Musí uvolnit napětí | - | - | - | - |
| Typ cívky | - | - | - | - |
| vypínací čas | - | - | - | - |
| Izolace cívky | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Rating (aktuální) | - | - | - | - |
| Coil Voltage | - | - | - | - |
| Odpor cívky | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| spínací napětí | - | - | - | - |
| Kontaktní formulář | - | - | - | - |
| Coil Current | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy RY531005 PDF a dokumentaci TE Connectivity Potter & Brumfield Relays pro RY531005 - TE Connectivity Potter & Brumfield Relays.
RY531006TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE SPST 8A 6V
RY531048TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
RY533006TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE SPST 8A 6V
RY531032TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE SPST 8A 32V
RY531060TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE SPST 8A 60V
RY533048TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
RY531015TE Connectivity Potter & Brumfield RelaysRELAY GEN PURPOSE SPST 8A 15VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.