- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.138 | $3.14 |
Technické specifikace 1788644
Technické specifikace Phoenix Contact - 1788644, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Phoenix Contact - 1788644
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Phoenix Contact |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 V |
| Napětí - IEC | 250 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | COMBICON MC |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 9 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.138' (3.50mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 9 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.272' (6.91mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| hlavička orientace | 90°, Right Angle |
| Funkce | - |
| Proud - UL | 8 A |
| Proud - IEC | 8A |
| Délka kontaktu | 0.102' (2.60mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | - |
| Barva | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Phoenix Contact 1788644.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1788664 | 1788648 | 1788673 | 1788660 |
| Výrobce | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Typ | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| stoupání | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
1788648Phoenix ContactTERM BLOCK RCPT 13POS 5.08MM
1788606Phoenix ContactTERM BLOCK RCPT 9POS 5.08MM
1788657Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 3.5MM
1788660Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 10POS 90DEG 3.5MM
1788673Phoenix ContactMC 1 5/10-G-3 5 P26 THRR56
1788622Phoenix ContactTERM BLOCK RCPT 11POS 5.08MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.