- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Průvodce číslováním dílů
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.157 | $0.16 |
Technické specifikace GCM2195G2A102GA16D
Technické specifikace Murata Electronics - GCM2195G2A102GA16D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GCM2195G2A102GA16D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±2% |
| Tloušťka (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| teplotní koeficient | X8G |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | GCM |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 1000 pF |
| Číslo základního produktu | GCM2195G2A |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GCM2195G2A102GA16D.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GCM2195G2A102GA16J | GCM2195G2A112GA16D | GCM2195G2A122GA16D | GCM2195G2A102JA16D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kapacitní | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy GCM2195G2A102GA16D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GCM2195G2A102GA16D - Murata Electronics.
GCM2195G1H911JA16JMurata ElectronicsCAP CER 910PF 50V X8G 0805
GCM2195G1H912GA16JMurata ElectronicsCAP CER 9100PF 50V X8G 0805
GCM2195G1H911JA16DMurata ElectronicsCAP CER 910PF 50V X8G 0805
GCM2195G2A112JA16JMurata ElectronicsCAP CER 1100PF 100V X8G 0805
GCM2195G1H912JA16JMurata ElectronicsCAP CER 9100PF 50V X8G 0805
GCM2195G1H911GA16DMurata ElectronicsCAP CER 910PF 50V X8G 0805
GCM2195G1H911GA16JMurata ElectronicsCAP CER 910PF 50V X8G 0805
GCM2195G2A112JA16DMurata ElectronicsCAP CER 1100PF 100V X8G 0805
GCM2195G1H912JA16DMurata ElectronicsCAP CER 9100PF 50V X8G 0805
GCM2195G2A102JA16DMurata ElectronicsCAP CER 1000PF 100V X8G 0805
GCM2195G2A122GA16JMurata ElectronicsCAP CER 1200PF 100V X8G 0805
GCM2195G2A112GA16JMurata ElectronicsCAP CER 1100PF 100V X8G 0805
GCM2195G2A122GA16DMurata ElectronicsCAP CER 1200PF 100V X8G 0805
GCM2195G1H912GA16DMurata ElectronicsCAP CER 9100PF 50V X8G 0805
GCM2195G2A112GA16DMurata ElectronicsCAP CER 1100PF 100V X8G 0805
GCM2195G2A102JA16JMurata ElectronicsCAP CER 1000PF 100V X8G 0805
GCM2195G2A102GA16JMurata ElectronicsCAP CER 1000PF 100V X8G 0805Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.