- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
CR Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.012 | $0.01 |
Technické specifikace CR048R20F
Technické specifikace Meritek - CR048R20F, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Meritek - CR048R20F
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Meritek |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| Série | CR |
| Režim panel | 8.2 Ohms |
| hodnocení | - |
| Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Meritek CR048R20F.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR048R25F | CR048R21F | CR048R06F | CR0488R7F |
| Výrobce | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Složení | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CR048R20F PDF a dokumentaci Meritek pro CR048R20F - Meritek.
CR048961FMeritekRES SMD 8.96K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R25FMeritekRES SMD 8.25 OHM 1% 1/2W 1210
CR048874FMeritekRES SMD 8.87M OHM 1% 1/2W 1210
CR048871FMeritekRES SMD 8.87K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R06FMeritekRES SMD 8.06 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R45FMeritekRES SMD 8.45 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R19FMeritekRES SMD 8.19 OHM 1% 1/2W 1210
CR048873FMeritekRES SMD 887K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R21FMeritekRES SMD 8.21 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R66FMeritekRES SMD 8.66 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R87FMeritekRES SMD 8.87 OHM 1% 1/2W 1210Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.