- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
ANT-915-VHETH.pdfInformace o životním prostředí
Linx Technologies RoHS/REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.441 | $1.44 |
| 200+ | $0.557 | $111.40 |
| 500+ | $0.539 | $269.50 |
| 1000+ | $0.528 | $528.00 |
Technické specifikace ANT-915-VHETH
Technické specifikace Linx Technologies Inc. - ANT-915-VHETH, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Linx Technologies Inc. - ANT-915-VHETH
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Linx Technologies |
| PSV | 2.3 |
| Ukončení | Solder |
| Série | VHETH |
| Return Loss | -8.1dB |
| RF Rodina / Standardní | General ISM |
| Power - Max | 15 W |
| Balík | Tray |
| Počet pásem | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Výška (Max) | 0.280" (7.00mm) |
| Získat | 0.9dBi |
| Frekvenční rozsah | 902MHz ~ 930MHz |
| Frekvenční skupina | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frekvence (střed / pásmo) | 915MHz |
| Funkce | - |
| Aplikace | ISM, LoRaWAN |
| Typ antény | Helical |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.10.9100 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Linx Technologies Inc. ANT-915-VHETH.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ANT-916-CHP-T | ANT-915-NUB-RPS | ANT-916-CW-HWR-RPS | ANT-915-3-O-2PACK |
| Výrobce | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. | Doodle Labs |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Typ antény | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Frekvence (střed / pásmo) | - | - | - | - |
| PSV | - | - | - | - |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| RF Rodina / Standardní | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet pásem | - | - | - | - |
| Frekvenční skupina | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvenční rozsah | - | - | - | - |
| Return Loss | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Získat | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy ANT-915-VHETH PDF a dokumentaci Linx Technologies Inc. pro ANT-915-VHETH - Linx Technologies Inc..
ANT-915-3-O-2PACKDoodle Labs900 MHZ ANTENNAS FOR SMART RADIOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.