- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
ANT-490-CW-QW-SMA.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.288 | $11.29 |
| 200+ | $4.504 | $900.80 |
| 500+ | $4.354 | $2,177.00 |
| 1000+ | $4.279 | $4,279.00 |
Technické specifikace ANT-490-CW-QW-SMA
Technické specifikace Linx Technologies Inc. - ANT-490-CW-QW-SMA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Linx Technologies Inc. - ANT-490-CW-QW-SMA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Linx Technologies |
| PSV | 1.5 |
| Ukončení | SMA Male |
| Série | CW |
| Return Loss | - |
| RF Rodina / Standardní | General ISM |
| Power - Max | 10 W |
| Balík | Bag |
| Počet pásem | 1 |
| Typ montáže | Connector Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Výška (Max) | 6.209" (157.70mm) |
| Získat | 1.3dBi |
| Frekvenční rozsah | 470MHz ~ 510MHz |
| Frekvenční skupina | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frekvence (střed / pásmo) | 480MHz, 500MHz |
| Funkce | O-Ring Compatible |
| Číslo základního produktu | ANT-490 |
| Aplikace | GSM, ISM, LoRaWAN, LTE, SIGFOX |
| Typ antény | Whip, Straight |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.10.9100 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Linx Technologies Inc. ANT-490-CW-QW-SMA.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ANT-450-CW-QW-SMA | ANT-490-PW-QW-UFL | ANT-490-PW-QW | ANT-450-PW-QW-UFL |
| Výrobce | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. | Linx Technologies Inc. |
| Frekvenční rozsah | - | - | - | - |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| Return Loss | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Získat | - | - | - | - |
| Frekvenční skupina | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Typ antény | - | - | - | - |
| PSV | - | - | - | - |
| Frekvence (střed / pásmo) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| RF Rodina / Standardní | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet pásem | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ANT-490-CW-QW-SMA PDF a dokumentaci Linx Technologies Inc. pro ANT-490-CW-QW-SMA - Linx Technologies Inc..
ANT-4GBLADE190-SMARF SolutionsWIRELESS ANTENNA
ANT-450-HSW-TNCLinx Technologies Inc.RF ANT 450MHZ WHIP TNC PLUG
ANT-4GBLADE220-SMARF SolutionsWIRELESS ANTENNAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.