- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $50.82 | $50.82 |
Technické specifikace PHG.1B.308.CLLD72Z
Technické specifikace LEMO - PHG.1B.308.CLLD72Z, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako LEMO - PHG.1B.308.CLLD72Z
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 308 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 1B |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | G |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 8 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5A |
| Materiál kontaktu | Bronze |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 59.0µin (1.50µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) |
| Číslo základního produktu | PHG.1B |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako LEMO PHG.1B.308.CLLD72Z.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PHG.1B.308.CLLD62Z | PHG.1B.308.CLLD72 | PHG.1B.308.CLLD42Z | PHG.1B.308.CLLD76Z |
| Výrobce | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Orientace | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PHG.1B.308.CLLD72Z PDF a dokumentaci LEMO pro PHG.1B.308.CLLD72Z - LEMO.
PHG.1B.308.CYMD42ZLEMOCONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
PHG.1B.307.CYPD52ZLEMOCircular Plastic Push-Pull
PHG.1B.308.CLLD42ZLEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.308.CLLD76ZLEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.308.CLMM31ZLEMOCircular Plastic Push-Pull
PHG.1B.308.CYMD42LEMOLBR KEYG 8C CHR 4.2MM D
PHG.1B.308.CLMM31LEMOCircular Plastic Push-Pull
PHG.1B.308.CLLD52LEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.307.CYPD62ZLEMOCONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
PHG.1B.308.CLLZZLEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.308.CLLD42LEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.308.CLLD62LEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.308.CLLD76LEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.308.CLLD72LEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
PHG.1B.308.CLLM31LEMOCONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.