- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Unipole,Multipole Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
Technické specifikace FHA.1K.314.CLAK85
Technické specifikace LEMO - FHA.1K.314.CLAK85, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako LEMO - FHA.1K.314.CLAK85
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 314 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 1K |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | A |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 14 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull, Detent Lock |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 2A |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako LEMO FHA.1K.314.CLAK85.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FHA.1K.314.CLAC45Z | FHA.1K.303.CLAK85Z | FHA.1B.314.CLAD72Z | FHA.1K.303.KLAK80 |
| Výrobce | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Barva | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FHA.1K.314.CLAK85 PDF a dokumentaci LEMO pro FHA.1K.314.CLAK85 - LEMO.
FHA.1K.100.CZZLEMOCONN INSERT SHELL INLINE RA
FHA.2B.302.CLAD52ZLEMOCONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
FHA.1B.314.CYCD72LEMOCONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
FHA.1B.316.CLAD72ZLEMOCONN PLUG MALE 16P GOLD SLDR CUP
FHA.2B.310.CLAD72LEMOCONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
FHA.1K.303.CLAK85ZLEMOLK90 KEYA 3C CHR 8.5MM K BR
FHA.2B.307.CYCD62ZLEMOCONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
FHA.2B.310.CLAD92LEMOCONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
FHA.2B.303.CYCD92LEMOCONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
FHA.1K.314.CLAC45ZLEMOCONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
FHA.1B.314.CYCD62LEMOCONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
FHA.2B.302.CLAD62LEMOCONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
FHA.1B.314.CLAD72ZLEMOCONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
FHA.2B.308.CYCD99LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FHA.1K.303.KLAK80LEMOLK90 KEYA 3C BLK CHR 8.0MM K
FHA.2B.304.CLAD72LEMOCONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
FHA.1K.308.CYCC65LEMOLK90 KEYA 8C CHR 6.5MM C
FHA.2B.308.CYCD72ZLEMOLB90 KEYA 8C CHR 7.2MM D BRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.