- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $43.65 | $43.65 |
Technické specifikace FGB.0B.307.CLAD52
Technické specifikace LEMO - FGB.0B.307.CLAD52, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako LEMO - FGB.0B.307.CLAD52
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 307 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 0B |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | B |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 7 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 2.5A |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) |
| Číslo základního produktu | FGB.0B |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako LEMO FGB.0B.307.CLAD52.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FGB.0B.307.CLAD52Z | FGB.0B.307.CLAD42Z | FGB.0B.307.CLAD42 | FGB.0B.307.CLAD56 |
| Výrobce | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FGB.0B.307.CLAD52 PDF a dokumentaci LEMO pro FGB.0B.307.CLAD52 - LEMO.
FGB.0B.305.KYCD42ZLEMOLBP KEYB 5C BLK CHR 4.2MM D BR
FGB.0B.307.CLAD31LEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
FGB.0B.307.CLAD42LEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
FGB.0B.305.CYCD56ZLEMOCONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
FGB.0B.307.CYCD42LEMOLBP KEYB 7C CHR 3.2MM D
FGB.0B.307.CLAD52ZLEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
FGB.0B.307.CLAD31ZLEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
FGB.0B.307.CYCD32LEMOLBP KEYB 7C CHR 3.2MM D
FGB.0B.307.CYCD31ZLEMOCONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
FGB.0B.307.CYCD52LEMOLBP KEYB 7C CHR 5.2MM D
FGB.0B.307.CLAD56LEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
FGB.0B.305.CYCD56LEMOLBP KEYB 5C CHR 5.6MM D
FGB.0B.305.CYZZLEMOLBP KEYB 5C CHR
FGB.0B.307.CLAZZLEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
FGB.0B.305.CYCD52ZLEMOCONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
FGB.0B.307.CLAD56ZLEMOLBP KEYB 7C CHR 5.6MM D BR
FGB.0B.307.CYCD56LEMOCONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
FGB.0B.307.CLAD42ZLEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.