- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Unipole,Multipole Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
Technické specifikace FEG.2B.306.CLAD92Z
Technické specifikace LEMO - FEG.2B.306.CLAD92Z, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako LEMO - FEG.2B.306.CLAD92Z
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 306 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 2B |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | G |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 6 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull, Detent Lock |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 12A |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako LEMO FEG.2B.306.CLAD92Z.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FEG.2B.306.CLAD82Z | FEG.2B.306.CLAD52Z | FEG.2B.302.CLAD72Z | FEG.2B.306.CLAD99 |
| Výrobce | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Orientace | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| montážní Feature | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FEG.2B.306.CLAD92Z PDF a dokumentaci LEMO pro FEG.2B.306.CLAD92Z - LEMO.
FEG.2B.303.CYCD72LEMOCONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
FEG.2B.305.CLAD52ZLEMOCONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
FEG.2B.306.CLAD52ZLEMOCONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
FEG.2B.307.CYCD82ZLEMOCONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
FEG.2B.307.CYCD52ZLEMOLBP KEYG 7C CHR 5.2MM D BR
FEG.2B.308.CLAD62ZLEMOCircular Metal
FEG.2B.306.CLAD52LEMOCONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
FEG.2B.306.CYCD82NLEMOCONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
FEG.2B.306.CLAD82ZLEMOCONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
FEG.2B.308.CLAD62LEMOCONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
FEG.2B.302.CLAD72ZLEMOCircular Metal
FEG.2B.307.CLAD72ZLEMOCONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
FEG.2B.303.CYCD52LEMOCONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
FEG.2B.306.CYCD82ZLEMOCONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
FEG.2B.305.CLAD82ZLEMOCONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
FEG.2B.304.CLAD42ZLEMOCircular Metal
FEG.2B.306.CLAD99LEMOLBP KEYG 6C CHR 9.9MM D
FEG.2B.310.CLAD62LEMOCONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.