- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
T491C157K010ZT Spec.pdfTechnické specifikace T491C157K010ZT
Technické specifikace KEMET - T491C157K010ZT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - T491C157K010ZT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 10 V |
| Typ | Molded |
| Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| Série | T491 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 2312 (6032 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výrobce Size Code | C |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Funkce | General Purpose |
| Poruchovost | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 900mOhm |
| kapacitní | 150 µF |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET T491C157K010ZT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | T491C157K010ZT7280 | T491C157K010AT7280 | T491C157K010ATAUTO | T491C157K010AT4100 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výrobce Size Code | - | - | - | - |
| Životnost @ Temp. | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy T491C157K010ZT PDF a dokumentaci KEMET pro T491C157K010ZT - KEMET.
T491C157M004ZTKEMETCAP TANT 150.UF 4.0VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.