- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
KEM_LF0018_SU10VFC-R.pdf.pdfDalší související dokumenty
SU10VFC-R20010.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.78 | $0.78 |
| 200+ | $0.312 | $62.40 |
| 700+ | $0.301 | $210.70 |
| 1400+ | $0.296 | $414.40 |
Technické specifikace SU10VFC-R20010
Technické specifikace KEMET - SU10VFC-R20010, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - SU10VFC-R20010
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 250V |
| Velikost / Rozměry | 0.709' L x 0.610' W (18.00mm x 15.50mm) |
| Série | SU |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Vertical, 4 PC Pin |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 120°C |
| Počet řádků | 2 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Indukčnost @ Frekvence | 1 mH @ 1 kHz |
| Výška (Max) | 0.591' (15.00mm) |
| Typ filtru | Power Line |
| Funkce | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | 150mOhm |
| Karta Tloušťka (mm) | 2A |
| Číslo základního produktu | SU10VF |
| Schválení agentura | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.4065 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET SU10VFC-R20010.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SU10VD-20010 | SU10VFC-R17016 | SU10VFC-R03370 | SU10VFC-R07088 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| DC odpor (DCR) (Max) | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ filtru | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Indukčnost @ Frekvence | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Karta Tloušťka (mm) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SU10VFC-R20010 PDF a dokumentaci KEMET pro SU10VFC-R20010 - KEMET.
SU1313A04ZL3 Narda-MITEQI/Q MODULATOR
SU128M322E0FD1LKP-125BTSPECTEK
SU12-150S20WALLIGBT Module
SU128M16T69MLFMCK-PTSPECTEK
SU12-70S40WALLIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.