- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace B76006D2279M040
Technické specifikace KEMET - B76006D2279M040, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - B76006D2279M040
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 6.3 V |
| Typ | Molded |
| Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm) |
| Série | B760 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 2917 (7343 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výrobce Size Code | D |
| Životnost @ Temp. | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.122' (3.10mm) |
| Funkce | General Purpose |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 40mOhm @ 100kHz |
| kapacitní | 220 µF |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET B76006D2279M040.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | B76010D2279M040 | B76006D2279M50K14 | B76006D2279M45K14 | B76010D2279M055 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Výrobce Size Code | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Životnost @ Temp. | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy B76006D2279M040 PDF a dokumentaci KEMET pro B76006D2279M040 - KEMET.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.