- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfHTML Datasheet
UltraMOV® Varistor Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.109 | $0.11 |
| 200+ | $0.042 | $8.40 |
| 750+ | $0.041 | $30.75 |
| 1500+ | $0.04 | $60.00 |
Technické specifikace V14E150PL4B
Technické specifikace Littelfuse Inc. - V14E150PL4B, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - V14E150PL4B
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Varistorové napětí (typ) | 240 V |
| Varistorové napětí (Min) | 216 V |
| Varistorové napětí (Max) | 264 V |
| Série | UltraMOV™ |
| Paket / krabice | Disc 14mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Maximální DC voltů | 200 V |
| Maximální AC voltů | 150 V |
| Energie | 60J |
| Aktuální - Překročení | 6 kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 800 pF @ 1 MHz |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. V14E150PL4B.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | V14E150PL4B7 | V14E150L4B | V14E150PL2B | V14E150PL2B7 |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Hamlin / Littelfuse | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Varistorové napětí (typ) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Energie | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Maximální AC voltů | - | - | - | - |
| Varistorové napětí (Min) | - | - | - | - |
| Maximální DC voltů | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Varistorové napětí (Max) | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Aktuální - Překročení | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy V14E150PL4B PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro V14E150PL4B - Littelfuse Inc..
V14E150PL2BLittelfuse Inc.VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E175AUTO2THamlin / LittelfuseRADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
V14E150PL1TLittelfuse Inc.VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E150PL2B7Littelfuse Inc.VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E150PL4B7Littelfuse Inc.VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E175AUTOLittelfuse Inc.VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
V14E150L1THamlin / LittelfuseVARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E175PL1T7Littelfuse Inc.VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
V14E150L2BHamlin / LittelfuseVARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E175PL1TLittelfuse Inc.RADIAL VARISTOR 14MM
V14E175PL2T7Littelfuse Inc.VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
V14E150PL1T1Hamlin / LittelfuseVARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E150L4BHamlin / LittelfuseVARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
V14E175L2T7Hamlin / LittelfuseVARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
V14E150PL2THamlin / LittelfuseVARISTOR 240V 6KA DISC 14MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.