- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace 0673.300MXE
Technické specifikace Littelfuse Inc. - 0673.300MXE, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Littelfuse Inc. - 0673.300MXE
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napìtí - AC | 250 V |
| Velikost / Rozměry | 0.154' Dia x 0.433' L (3.90mm x 11.00mm) |
| Série | 673 |
| Doba odezvy | Slow Blow |
| Paket / krabice | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Roztavení | 0.0332 |
| Typ pojistky | Cartridge, Glass |
| DC Cold Resistance | 1.188 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 300 mA |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 50A |
| Schválení agentura | CSA, UL |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Littelfuse Inc. 0673.300MXE.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0673.300MXEP | 0673.200MXE | 0673.500MXEP | 0673.200MXEP |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Roztavení | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| DC Cold Resistance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 0673.300MXE PDF a dokumentaci Littelfuse Inc. pro 0673.300MXE - Littelfuse Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.