- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace 0473003.MRT1
Technické specifikace Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Hamlin / Littelfuse - 0473003.MRT1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Littelfuse |
| Napìtí - DC | 125V |
| Napìtí - AC | 125V |
| Velikost / Rozměry | 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) |
| Série | PICO® II 473 |
| Doba odezvy | Slow |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 0473003.MRT1- 0473003MRT1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Roztavení | 21 |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Typ pojistky | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Cold Resistance | 0.038 Ohms |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 50A |
| schválení | CSA, PSE, UR |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Hamlin / Littelfuse 0473003.MRT1.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0473003.MRT1HF | 0473003.MRT1L | 0473003.YRT1 | 0473003.MAT1L |
| Výrobce | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Obal | - | - | - | - |
| Roztavení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ostatní jména | - | - | - | - |
| DC Cold Resistance | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | - | - | - | - |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| schválení | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jmenovitá hodnota proudu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 0473003.MRT1 PDF a dokumentaci Hamlin / Littelfuse pro 0473003.MRT1 - Hamlin / Littelfuse.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.