- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace 71MAF36-01B04N
Technické specifikace Grayhill Inc. - 71MAF36-01B04N, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Grayhill Inc. - 71MAF36-01B04N
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Grayhill, Inc. |
| Napìtí - DC | 30 V |
| Napìtí - AC | 115 V |
| styl koncovky | PC Pin |
| Série | 71 |
| Panelového výřezu Rozměry | - |
| Balík | Bulk |
| Počet poloh | 4 |
| Počet Poláků na palubě | 1 |
| Počet magnetofonů | 1 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Index se zastaví | Fixed |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Funkce | - |
| Hloubka za panelem | 19.33mm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 250mA (AC/DC) |
| Kontakt časování | Non-Shorting (BBM) |
| Materiál kontaktu | Silver Alloy |
| Kontakt Finish | - |
| Okruh na palubě | SP4T |
| Číslo základního produktu | 71MAF36 |
| Úhel Throw | 36° |
| Pohon Type | Round (4mm Dia) |
| Pohon Délka | 17.00mm |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Grayhill Inc. 71MAF36-01B04N.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 71MAF36-01B09N | 71MAF36-02B04N | 71MAF36-01B02N | 71MAF36-01B05N |
| Výrobce | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt časování | - | - | - | - |
| Okruh na palubě | - | - | - | - |
| Úhel Throw | - | - | - | - |
| Počet magnetofonů | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Hloubka za panelem | - | - | - | - |
| Index se zastaví | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Počet Poláků na palubě | - | - | - | - |
| Pohon Délka | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
71MAF36-01B07NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF30-03B06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF30-04C04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-01A10NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF30-03A12NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-02B04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF30-04C05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF30-03B10NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-01B08NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-01B02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-01B09NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-01C04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF30-04C06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-01B06SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-02B08SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-02B06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF36-01B05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY
71MAF30-04B02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARYVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.