- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $33.248 | $33.25 |
Technické specifikace 51C30-01-4-02S
Technické specifikace Grayhill Inc. - 51C30-01-4-02S, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Grayhill Inc. - 51C30-01-4-02S
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Grayhill, Inc. |
| Napìtí - DC | 28 V |
| Napìtí - AC | 115 V |
| styl koncovky | Solder Lug |
| Série | 51 |
| Panelového výřezu Rozměry | - |
| Balík | Bulk |
| Počet poloh | 2 |
| Počet Poláků na palubě | 4 |
| Počet magnetofonů | 1 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Index se zastaví | Fixed |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Funkce | - |
| Hloubka za panelem | 18.77mm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 150mA (AC), 200mA (DC) |
| Kontakt časování | Shorting (MBB) |
| Materiál kontaktu | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Okruh na palubě | 4PDT |
| Číslo základního produktu | 51C30 |
| Úhel Throw | 30° |
| Pohon Type | Flatted (3.17mm Dia) |
| Pohon Délka | 9.53mm |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Grayhill Inc. 51C30-01-4-02S.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 51C30-01-2-06S | 51C30-01-3-03S | 51C30-01-4-03N | 51C30-01-3-02N |
| Výrobce | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Index se zastaví | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Pohon Délka | - | - | - | - |
| Počet Poláků na palubě | - | - | - | - |
| Úhel Throw | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet magnetofonů | - | - | - | - |
| Kontakt časování | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Hloubka za panelem | - | - | - | - |
| Okruh na palubě | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
51C806-MCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
51C30-01-2-06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51CAA-E24-B15LBourns Inc.POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
51C30-01-2-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C30-01B12SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C30-01-2-03SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C30-01-3-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY NEL SEAL, 30 DEG 1
51C30-01-2-06SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C30-01-2-05NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C806-8EMA22Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
51C30-01B12NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51CAD-E16-A15LBourns Inc.PANEL CONTROL - 1/2" (12.5MM) SQ
51C30-01-4-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C30-01-3-03SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C30-01-2-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C30-01-3-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY MILITARY W/O PANEL
51C806-8EMSiemensVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.