- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
EFR32FG23 Family.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.485 | $4.49 |
Technické specifikace EFR32ZG23A010F512GM40-C
Technické specifikace Silicon Labs - EFR32ZG23A010F512GM40-C, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Silicon Labs - EFR32ZG23A010F512GM40-C
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Napětí - Supply | 1.71V ~ 3.8V |
| Typ | TxRx + MCU |
| Dodavatel zařízení Package | 40-QFN (5x5) |
| Série | - |
| Sériová rozhraní | ADC, GPIO, I²C, I²S, SPI, IrDA, UART |
| Citlivost | -110dBm |
| RF Rodina / Standardní | General ISM < 1GHz |
| Protokol | Z-Wave® |
| Power - Výstup | 14dBm |
| Paket / krabice | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Modulace | 2FSK, 2GFSK, DSSS, O-QPSK |
| Velikost paměti | 512kB Flash, 64kB RAM |
| GPIO | 23 |
| Frekvence | 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz |
| Rychlost dat (Max) | 100kbps |
| Proud - Vysílací | 16mA ~ 41.3mA |
| Aktuální - přijímání | 6.8mA ~ 7.6mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Silicon Labs EFR32ZG23A010F512GM40-C.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EFR32ZG23A010F512GM40-BR | EFR32ZG23A010F512GM40-B | EFR32ZG23A020F512GM40-B | EFR32ZG23A010F512GM48-B |
| Výrobce | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| GPIO | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Sériová rozhraní | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Citlivost | - | - | - | - |
| Rychlost dat (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - Vysílací | - | - | - | - |
| Modulace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Protokol | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| RF Rodina / Standardní | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Power - Výstup | - | - | - | - |
| Aktuální - přijímání | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy EFR32ZG23A010F512GM40-C PDF a dokumentaci Silicon Labs pro EFR32ZG23A010F512GM40-C - Silicon Labs.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.