- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Multiple Devices Elimination of Pb 26/Feb/2015.pdfHTML Datasheet
VY2 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.05 | $0.05 |
| 200+ | $0.019 | $3.80 |
| 750+ | $0.019 | $14.25 |
| 1500+ | $0.018 | $27.00 |
Technické specifikace VY2332M35Y5VS6UV0
Technické specifikace Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - VY2332M35Y5VS6UV0, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - VY2332M35Y5VS6UV0
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Draloric/Vishay |
| Napětí - Jmenovitá | 300VAC |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | Y5V (F) |
| Velikost / Rozměry | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Série | VY2 |
| hodnocení | X1, Y2 |
| Paket / krabice | Radial, Disc |
| Balík | Tape & Box (TB) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 3300 pF |
| Aplikace | Safety |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.23.0060 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components VY2332M35Y5VS6UV0.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VY2332M35Y5VS6UV7 | VY2332M35Y5VS6TV0 | VY2332M35Y5VS6UV5 | VY2332M35Y5VS63V0 |
| Výrobce | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy VY2332M35Y5VS6UV0 PDF a dokumentaci Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pro VY2332M35Y5VS6UV0 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
VY2332M41Y5UG6UL7Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
VY2332M41Y5US63L7Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
VY2332M41Y5US63L7AVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIALVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.