- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sestava/původ PCN
Mult Series Additional Location 20/Apr/2022.pdfHTML Datasheet
MKP385e.pdfDatasheets
MKP385e.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.349 | $0.35 |
| 200+ | $0.135 | $27.00 |
| 450+ | $0.13 | $58.50 |
| 900+ | $0.128 | $115.20 |
Technické specifikace MKP385E35685KI02W0
Technické specifikace Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP385E35685KI02W0, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP385E35685KI02W0
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Draloric/Vishay |
| Napìtí - DC | 850V |
| Napìtí - AC | 300V |
| Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins |
| Velikost / Rozměry | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Série | MKP385e |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | Radial |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozestup vývodù | 0.886" (22.50mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.713" (18.10mm) |
| Funkce | High Temperature |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 66 mOhms |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| kapacitní | 0.056 µF |
| Aplikace | Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP385E35685KI02W0.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MKP385E35685JI02W0 | MKP385E35685KF02W0 | MKP385E35685KIP2T0 | MKP385E35685KIM2T0 |
| Výrobce | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Série | - | - | - | - |
| dielektrikum Materiál | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerance | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy MKP385E35685KI02W0 PDF a dokumentaci Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pro MKP385E35685KI02W0 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
MKP385E35685JI02W0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 5% 850VDC RAD
MKP385E35685JIP2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 5% 850VDC RAD
MKP385E36810JF02W0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RAD
MKP385E35685JIM2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 5% 850VDC RAD
MKP385E36810JFM2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RAD
MKP385E35685KFP2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 10% 850VDC RAD
MKP385E35685KF02W0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 10% 850VDC RAD
MKP385E36810JI02W0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RAD
MKP385E35685KFM2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 10% 850VDC RAD
MKP385E35685KIM2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 10% 850VDC RAD
MKP385E36810JII2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RAD
MKP385E35685JII2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 5% 850VDC RAD
MKP385E36810JFI2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RAD
MKP385E35685JFP2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 5% 850VDC RAD
MKP385E35685KII2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 10% 850VDC RAD
MKP385E36810JFP2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RAD
MKP385E35685KFI2B0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 10% 850VDC RAD
MKP385E35685KIP2T0Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.056UF 10% 850VDC RADVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.