- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
RER Military Series Datasheet.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $45.947 | $45.95 |
Technické specifikace RER45F37R4RC02
Technické specifikace Vishay Dale - RER45F37R4RC02, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Dale - RER45F37R4RC02
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C |
| Velikost / Rozměry | 0.750' L x 0.800' W (19.05mm x 20.32mm) |
| Série | Military, MIL-PRF-39009, RER45 |
| Režim panel | 37.4 Ohms |
| Příkon (W) | 10W |
| Paket / krabice | Axial, Box |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| montážní Feature | Flanges |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Výška - Sedící (Max) | 0.405' (10.29mm) |
| Funkce | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Poruchovost | R (0.01%) |
| Složení | Wirewound |
| Coating, typ bydlení | Aluminum |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Dale RER45F37R4RC02.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RER45F3R00RC02 | RER45F39R0RC02 | RER45F37R4RCSL | RER45F36R5RC02 |
| Výrobce | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Coating, typ bydlení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Složení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RER45F37R4RC02 PDF a dokumentaci Vishay Dale pro RER45F37R4RC02 - Vishay Dale.
RER45F3920PCSLVishay DaleRES CHAS MNT 392 OHM 1% 10W
RER45F3920PC02Vishay DaleRES CHAS MNT 392 OHM 1% 10W
RER45F36R5RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 36.5 OHM 1% 10W
RER45F3830RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 383 OHM 1% 10W
RER45F3570PCSLVishay DaleRES CHAS MNT 357 OHM 1% 10W
RER45F39R0RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 39 OHM 1% 10W
RER45F3830RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 383 OHM 1% 10W
RER45F3650PCSLVishay DaleRES CHAS MNT 365 OHM 1% 10W
RER45F3650RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 365 OHM 1% 10W
RER45F3650RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 365 OHM 1% 10W
RER45F3R00RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 3 OHM 1% 10W
RER45F3740PCSLVishay DaleRES CHAS MNT 374 OHM 1% 10W
RER45F39R0RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 39 OHM 1% 10W
RER45F3740PC02Vishay DaleRES CHAS MNT 374 OHM 1% 10W
RER45F36R5RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 36.5 OHM 1% 10W
RER45F37R4RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 37.4 OHM 1% 10W
RER45F3650PC02Vishay DaleRES CHAS MNT 365 OHM 1% 10W
RER45F3920RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 392 OHM 1% 10WVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.