- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace MB90214PF-GT-292-BND-AE1
Technické specifikace Infineon Technologies - MB90214PF-GT-292-BND-AE1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - MB90214PF-GT-292-BND-AE1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 80-QFP (14x20) |
| Rychlost | 16MHz |
| Série | F²MC-16F MB90210 |
| RAM Size | 3K x 8 |
| Typ programu Paměť | Mask ROM |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Periferní zařízení | POR, WDT |
| Paket / krabice | 80-BQFP |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | External |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Počet I / O | 65 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 8x10b |
| jádro Velikost | 16-Bit |
| core | F²MC-16F |
| Připojení | EBI/EMI, UART/USART |
| Číslo základního produktu | MB90214 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies MB90214PF-GT-292-BND-AE1.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MB90214PF-GT-291-BND-AE1 | MB90214PF-GT-296-BND-AE1 | MB90214PF-GT-295-BND-AE1 | MB90214PF-GT-309-BND-AE1 |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Připojení | - | - | - | - |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MB90214PF-GT-292-BND-AE1 PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro MB90214PF-GT-292-BND-AE1 - Infineon Technologies.
MB90212PF-GT-XXX-BNDE1Infineon TechnologiesIC MICROCONTROLLER
MB90212PF-GT-338-BNDInfineon TechnologiesIC MCU 16BIT FFMC-16F 80QFP
MB90212PF-GT-358-BNDInfineon TechnologiesIC MCU 16BIT FFMC-16F 80QFP
MB90212PF-GT-XXXInfineon TechnologiesIC MICROCONTROLLER 80QFP
MB90212PF-GT-361Infineon TechnologiesIC MCU 16BIT FFMC-16F 80QFP
MB90212PF-GT-XXX-BNDInfineon TechnologiesIC MICROCONTROLLER 80QFP
MB90212PF-GT-357-BNDE1Infineon TechnologiesIC MICROCONTROLLER 80QFP
MB90212PF-GT-355-BNDInfineon TechnologiesIC MCU 16BIT FFMC-16F 80QFPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.