- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sestava/původ PCN
Mult Dev Assembly Chgs 2/Feb/2021.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.309 | $1.31 |
Technické specifikace IPP90R800C3XKSA2
Technické specifikace Infineon Technologies - IPP90R800C3XKSA2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - IPP90R800C3XKSA2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Vgs (th) (max) 'Id | 3.5V @ 460µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | PG-TO220-3-1 |
| Série | CoolMOS™ |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 800mOhm @ 4.1A, 10V |
| Ztráta energie (Max) | 104W (Tc) |
| Paket / krabice | TO-220-3 |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 1100 pF @ 100 V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 42 nC @ 10 V |
| Typ FET | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 900 V |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 6.9A (Tc) |
| Číslo základního produktu | IPP90R800 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies IPP90R800C3XKSA2.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IPP90R800C3XKSA1 | IPP90R500C3XKSA1 | IPP90R340C3XKSA2 | IPP90R340C3XKSA1 |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | - | - | - | - |
| Vgs (th) (max) 'Id | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | - | - | - | - |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Typ FET | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ztráta energie (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy IPP90R800C3XKSA2 PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro IPP90R800C3XKSA2 - Infineon Technologies.
IPP90R1K2C3XKSA1Infineon
IPP90R340C3/9R340CCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPP90R800C3 9R800CCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPP90R340C3 9R340CCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPP90R340C3 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IPPC-6172A-R2AEAdvantech CorpPANEL PC 17" SXGA TFT LED W/TS
IPPC-6192A-R2AEAdvantech CorpPANEL PC 19" SXGA TFT LED W/TS
IPPC-6152A-R2AEAdvantech CorpPANEL PC 15" XGA TFT LED W/TS
IPPS054193XEaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE 800A 1000V 3GKN/75 AR URVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.