- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace CY62148VNBLL-70BAIT
Technické specifikace Infineon Technologies - CY62148VNBLL-70BAIT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - CY62148VNBLL-70BAIT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napište čas cyklu - slovo, | 70ns |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technika | SRAM - Asynchronous |
| Dodavatel zařízení Package | 36-VFBGA (6x8) |
| Série | MoBL® |
| Paket / krabice | 36-VFBGA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 4Mbit |
| Paměťová organizace | 512K x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | SRAM |
| Číslo základního produktu | CY62148 |
| přístupová doba | 70 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies CY62148VNBLL-70BAIT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY62148VNBLL-70BAI | CY62148VNLL-70ZSXIT | CY62148VNLL-70SXI | CY62148VLL-70ZXIT |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor Corp |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Technika | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CY62148VNBLL-70BAIT PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro CY62148VNBLL-70BAIT - Infineon Technologies.
CY62148VLL-70ZITCY
CY62148VLL-70ZITSOP32
CY62148VLL-70ZCT
CY62148VLL-70ZXICY
CY62148VLLLINFINTYVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.