- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.243 | $7.24 |
| 200+ | $2.891 | $578.20 |
| 500+ | $2.794 | $1,397.00 |
| 1000+ | $2.746 | $2,746.00 |
Technické specifikace HCPL-2411#300
Technické specifikace Broadcom Limited - HCPL-2411#300, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Broadcom Limited - HCPL-2411#300
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Avago Technologies (Broadcom) |
| Napětí - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Napětí - Izolace | 2500Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.3V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-DIP Gull Wing |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 20ns, 10ns |
| Propagační zpoždění tpLH / tpHL (Max) | 55ns, 55ns |
| Paket / krabice | 8-SMD, Gull Wing |
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Tri-State |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vstupy - boční 1/2 Side | 1/0 |
| Typ vstupu | DC |
| Rychlost přenosu dat | 40MBd |
| Aktuální - Výstup / Channel | 25 mA |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 10mA |
| Přechodná imunita společného režimu (Min) | 1kV/µs |
| Číslo základního produktu | HCPL-2411 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Broadcom Limited HCPL-2411#300.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HCPL-2411-300E | HCPL-2411#060 | HCPL-2411#500 | HCPL-2411-000E |
| Výrobce | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet kanálů | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rychlost přenosu dat | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | - | - | - | - |
| Propagační zpoždění tpLH / tpHL (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuální - Výstup / Channel | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vstupy - boční 1/2 Side | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Přechodná imunita společného režimu (Min) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy HCPL-2411#300 PDF a dokumentaci Broadcom Limited pro HCPL-2411#300 - Broadcom Limited.
HCPL-2410-000E
HCPL-2410AGAVO
HCPL-2430-00YEVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.