- Bran***Lewis
- 2026/05/11
3D kresby
ABLNO.pdf.pdfInformace o životním prostředí
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace ABLNO-125.000MHZ-T2
Technické specifikace Abracon LLC - ABLNO-125.000MHZ-T2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Abracon LLC - ABLNO-125.000MHZ-T2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Abracon |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.563' L x 0.343' W (14.30mm x 8.70mm) |
| Série | ABLNO |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | LVCMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.217' (5.50mm) |
| Funkce | - |
| Frekvenční stabilita | ±18ppm |
| Frekvence | 125 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 35mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Abracon LLC ABLNO-125.000MHZ-T2.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ABLNO-120.000MHZ-T2 | ABLNO-150.000MHZ-T2 | ABLNO-125.000MHZ-T | ABLNO-150.000MHZ-T |
| Výrobce | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy ABLNO-125.000MHZ-T2 PDF a dokumentaci Abracon LLC pro ABLNO-125.000MHZ-T2 - Abracon LLC.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.