- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
6214 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.67 | $0.67 |
Technické specifikace 046214028000800+
Technické specifikace KYOCERA AVX - 046214028000800+, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KYOCERA AVX - 046214028000800+
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AVX (KYOCERA AVX) |
| napìtí | 50V |
| Ukončení | Solder |
| Série | 6214, Kyocera |
| stoupání | 0.020" (0.50mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet poloh | 28 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| páření cykly | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| zamykacím | Slide Lock |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| pouzdro Color | - |
| Výška nad Board | 0.161" (4.10mm) |
| Plochý typ Flex | FFC, FPC |
| Funkce | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | 0.30mm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.4A |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru / kontaktu | Contacts, Vertical - 1 Sided |
| Kabel na jednom konci | Tapered |
| Pohon Materiál | - |
| Pohon Color | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KYOCERA AVX 046214028000800+.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 046214028000800/+ | 046214029000800/+ | 046214027000800/+ | 046214027000800+ |
| Výrobce | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Výška nad Board | - | - | - | - |
| Plochý typ Flex | - | - | - | - |
| Kabel na jednom konci | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| pouzdro Color | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ konektoru / kontaktu | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | - | - | - | - |
| páření cykly | - | - | - | - |
| zamykacím | - | - | - | - |
| Pohon Color | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 046214028000800+ PDF a dokumentaci KYOCERA AVX pro 046214028000800+ - KYOCERA AVX.
046214026011800/+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
046214028000846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 28POS 0.5MM SMD
046214028110846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 28POS 0.5MM SMD
046214027010800/+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 27POS 0.5MM SMD
046214027000800/+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 27POS 0.5MM SMD
046214027000846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 27POS 0.5MM SMD
046214028010846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 28POS 0.5MM SMD
046214028000800/+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 28POS 0.5MM SMD
046214027010846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 27POS 0.5MM SMD
046214029010800/KYOCERA AVXFPC 1.0MM
046214026110846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 26POS 0.5MM SMD
046214028010800/+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 28POS 0.5MM SMD
046214029010800/+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 29POS 0.5MM SMD
046214027000800+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 27POS 0.5MM SMD
046214027110846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 27POS 0.5MM SMD
046214029000800/+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 29POS 0.5MM SMD
046214029000846+KYOCERA AVXCONN FFC VERT 29POS 0.5MM SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.