- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
C0G(NP0) Dielectric.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.125 | $0.13 |
| 200+ | $0.048 | $9.60 |
| 500+ | $0.047 | $23.50 |
| 1000+ | $0.046 | $46.00 |
Technické specifikace 04023A150JAT2A
Technické specifikace KYOCERA AVX - 04023A150JAT2A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KYOCERA AVX - 04023A150JAT2A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.022" (0.56mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | - |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 15 pF |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KYOCERA AVX 04023A150JAT2A.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 04023A130JAT2A | 04023A150LAT2A | 04023A150KAT2A | 04023A150FAT2A |
| Výrobce | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 04023A150JAT2A PDF a dokumentaci KYOCERA AVX pro 04023A150JAT2A - KYOCERA AVX.
04023A150JAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A150FAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A121JAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A121KAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A130GAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.