- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN jiné
Mult Devices Label 22/Dec/2021.pdfDatasheets
820446211E.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.727 | $0.73 |
| 10+ | $0.727 | $7.27 |
| 30+ | $0.727 | $21.81 |
| 200+ | $0.281 | $56.20 |
| 500+ | $0.272 | $136.00 |
| 1000+ | $0.267 | $267.00 |
Technické specifikace 820446211E
Technické specifikace Würth Elektronik - 820446211E, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Würth Elektronik - 820446211E
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Varistorové napětí (typ) | 1 kV |
| Varistorové napětí (Min) | 900 V |
| Varistorové napětí (Max) | 1.1 kV |
| Série | - |
| Paket / krabice | Disc 14mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Maximální DC voltů | 825 V |
| Maximální AC voltů | 625 V |
| Funkce | - |
| Energie | 283J |
| Aktuální - Překročení | 6 kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 200 pF @ 1 kHz |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Würth Elektronik 820446211E.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 820444211E | 820443211E | 820444611E | 820442711E |
| Výrobce | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Varistorové napětí (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální - Překročení | - | - | - | - |
| Varistorové napětí (typ) | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Varistorové napětí (Min) | - | - | - | - |
| Energie | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Maximální DC voltů | - | - | - | - |
| Maximální AC voltů | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 820446211E PDF a dokumentaci Würth Elektronik pro 820446211E - Würth Elektronik.
820443211EWürth ElektronikDISK VARISTOR HIGHSURGE 14MM; 32
820445511EWürth ElektronikDISK VARISTOR HIGHSURGE 14MM; 55
82047TE Connectivity AMP ConnectorsPOWER CORD RECEPTACLES
82042-64Honeywell Sensing and Productivity SolutionsCOUNTER HOUR METER
8204CB-FHIFNVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.