- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
RoHS Cert.pdfPCN jiné
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $8.104 | $8.10 |
Technické specifikace 750311826
Technické specifikace Würth Elektronik - 750311826, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Würth Elektronik - 750311826
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Typ | Toroidal |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.580' Dia x 0.365' W (14.73mm x 9.27mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | - |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Radial, Vertical (Open) |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 1.6 mH |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.5Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 150 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Würth Elektronik 750311826.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 750311826 | 750311431 | 750311907 | 750311410 |
| Výrobce | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Typ | Toroidal | Toroidal | Wirewound | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.5Ohm Max | 570mOhm Max | 1.1Ohm | - |
| Balík | Tray | Tray | Tray | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Paket / krabice | Radial, Vertical (Open) | Radial, Vertical (Open) | Radial, 3 Leads | - |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±10% | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz | 100 kHz | 10 kHz | - |
| indukčnost | 1.6 mH | 750 µH | 1.2 mH | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | 200mA | - |
| Velikost / Rozměry | 0.580' Dia x 0.365' W (14.73mm x 9.27mm) | 0.580' Dia x 0.365' W (14.73mm x 9.27mm) | 0.580' Dia x 0.365' W (14.73mm x 9.27mm) | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 150 mA | 250 mA | 200 mA | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | Through Hole | Through Hole | Through Hole | - |
| Série | - | MID-FLIT | - | - |
| stínění | Unshielded | Unshielded | Unshielded | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 750311826 PDF a dokumentaci Würth Elektronik pro 750311826 - Würth Elektronik.
750312083Würth Elektronik Midcom
750311410AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik)Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.