- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.689 | $1.69 |
Technické specifikace FSMIJM65AA04
Technické specifikace TE Connectivity ALCOSWITCH Switches - FSMIJM65AA04, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity ALCOSWITCH Switches - FSMIJM65AA04
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| styl koncovky | Gull Wing |
| přepínač Travel | 0.20mm |
| přepínač Funkce | Off-Mom |
| Série | FSMIJ |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Obrys | 6.00mm x 6.00mm |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| provozní síla | 520gf |
| Typ montáže | Surface Mount |
| mechanické Life | 200,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení Type, Color | LED, Orange |
| Osvětlení | Illuminated |
| Funkce | Tactile/Audible Feedback |
| Kontakt Rating @ Napětí | 0.05A @ 12VDC |
| Obvod | SPST-NO |
| Číslo základního produktu | FSMIJM65 |
| Pohon Type | Plunger for Cap |
| Pohon Orientace | Top Actuated |
| Pohon Materiál | Thermoplastic |
| Délka pohonu, pravý úhel | - |
| Pohon Výška mimo PCB, Vertikální | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity ALCOSWITCH Switches FSMIJM65AA04.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FSMIJM65AW04 | FSMIJM65AR04 | FSMIJM65AY04 | FSMIJM65AO04 |
| Výrobce | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt Rating @ Napětí | - | - | - | - |
| provozní síla | - | - | - | - |
| Délka pohonu, pravý úhel | - | - | - | - |
| Obrys | - | - | - | - |
| mechanické Life | - | - | - | - |
| Pohon Výška mimo PCB, Vertikální | - | - | - | - |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Osvětlení | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| přepínač Travel | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pohon Orientace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FSMIJM65AA04 PDF a dokumentaci TE Connectivity ALCOSWITCH Switches pro FSMIJM65AA04 - TE Connectivity ALCOSWITCH Switches.
FSMIJM65AY04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 12V
FSMIJM63BO04TE Connectivity Passive Product6X6 ILL TACT SMT 260GF HI RED OR
FSMIJM63BPG04TE Connectivity Passive Product6X6 ILL TACT SMT 260GF HI PURE G
FSMIJM63AY04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 12V
FSMIJM65APG04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 12V
FSMIJM63BY04TE Connectivity Passive Product6X6 ILL TACT SMT 260GF HI YELLOW
FSMIJM65AO04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 12V
FSMIJM65AW04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 12VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.