- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace 957268-6002-AR
Technické specifikace 3M - 957268-6002-AR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako 3M - 957268-6002-AR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | 957 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch - Párování | 0.079' (2.00mm) |
| Balík | Tray |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 68 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.220' (5.60mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Keying Slot |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.118' (3.00mm) |
| Délka kontaktu - párování | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | Flash |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | 957268 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako 3M 957268-6002-AR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 957264-6002-AR | 957268-5002-AR | 957264-5002-AR | 957268-2000-AR-TP |
| Výrobce | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| napìtí | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 957268-6002-AR PDF a dokumentaci 3M pro 957268-6002-AR - 3M.
957264-2000-AR-PT3MCONN HEADER SMD 64POS 2MM
957268-2000-AR-PR3MCONN HEADER SMD 68POS 2MM
957264-2000-AR-PR3MCONN HEADER SMD 64POS 2MM
957268-2000-AR-PT3MCONN HEADER SMD 68POS 2MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.