- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace 150238-5022-TH
Technické specifikace 3M - 150238-5022-TH, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako 3M - 150238-5022-TH
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| napìtí | 500VDC |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Série | 1502 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch - Párování | 0.079' (2.00mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 38 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic |
| Výška izolace | 0.179' (4.55mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Board Guide |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1A |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.100' (2.54mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin-Lead |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle |
| Číslo základního produktu | 150238 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako 3M 150238-5022-TH.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 150238-5022-TB | 150236-5022-TB | 150236-5002-TH | 150236-5002-TB |
| Výrobce | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| napìtí | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy 150238-5022-TH PDF a dokumentaci 3M pro 150238-5022-TH - 3M.
150240-2000-TH3MCONN RCPT 40POS 0.079 GOLD SMD
150240-2000-RB-WE3MCONN RCPT 40POS 0.079 GOLD SMD
150236-5002-TH3MCONN RCPT 36P 0.079 GOLD PCB R/A
150240-2020-TH3MCONN RCPT 40POS 0.079 GOLD SMD
150238-6001-RB3MCONN RCPT 38POS 0.079 GOLD PCB
150236-2000-RB3MCONN RCPT 36POS 0.079 GOLD SMD
150236-5022-TB3MCONN RCPT 36P 0.079 GOLD PCB R/A
150236-2020-RB3MCONN RCPT 36POS 0.079 GOLD SMD
150236-2020-RB-WE3MCONN RCPT 36POS 0.079 GOLD SMD
150236-5002-TB3MCONN RCPT 36P 0.079 GOLD PCB R/A
150240-5002-TB3MCONN RCPT 40P 0.079 GOLD PCB R/AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.